Zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji u siebie?

Nie wiesz jaka marka i model będą dla Ciebie? Jaką wybrać moc? Obawiasz się o swoje wnętrze?

 

Wytłumaczymy Ci dlaczego współpraca z nami to czysta przyjemność.

 
1. W pierwszej kolejności zaopiekuje się Tobą nasz doradca który zapyta się o Twoje oczekiwania co do urządzenia. Opowie o wszystkich funkcjach konkretnych modeli i dostępnych kolorach obudowy. Nie wiesz jaka moc jednostki będzie optymalna dla Twojego pomieszczenia? Wspólnie z doradcą dobierzecie odpowiednią moc dla Twojej przestrzeni.
 
2. Po wybraniu marki, modelu i mocy, następnie podpisujemy umowę na zakup oraz montaż urządzeń, która ma na celu zabezpieczyć dobra klienta, jak i nasze. Posiada ona charakter cywilno-prawny, więc nie musisz się martwić o jakieś małe druczki czy inne kruczki prawne. Po podpisaniu przez obie strony klient ma 100% pewność że otrzyma towar oraz zostanie on zainstalowany przez uprawionych instalatorów.
 

Po wszystkich formalnościach- umawiamy się na montaż.

 
3.Teraz Twoja klimatyzacja jest w rękach specjalistów. Nasi instalatorzy to zespół wykfalifikowanych fachowców posiadających liczne certyfikaty z szkoleń, które są organizowane przez naszych partnerów (t.j. Midea, Ande, Gree). Staramy zostawić po sobie porządek w pomieszczeniach używając do tego urządzeń bezpyłowych. Zostawiamy pomieszczenie w takim stanie jakie je zastaliśmy oczywiście dodając klimatyzacje. 
 
4.Po zakończeniu montażu, tłumaczymy jak obsługiwać Twoją nową klimatyzacje. Nasi monterzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Na koniec podpisujemy protokół odbioru prac i przekazujemy kartę gwarancyjną.
 
5.Od tego momentu możesz się cieszyć klimatyzacją w Twoim domu, która pozwoli Ci komfortowo spędzać upalne dni.
 

Jak widzisz, współpraca z nami to czysta przyjemność, nam również zależy na Twojej satysfakcji. Przekonaj się sam i skontaktuj się z nami w celu otrzymania od nas oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas przeglądania. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.